Сите се смеат на неговата песна - Зоран три пати имал клиничка смрт па добил дарба

Зоран Петровиќ Шумадинец ја пее песната Аутотјун, а со неа стана хит и мета на потсмев. Малкумина ја знаат неговата приказна.

За песната вели дека е пародија и дека желбата му била сите да ги насмее. 

Тој при едно гостување откри дека три пати имал клиничка смрт, па добил несекојдневна дарба, да гледа повеќе од другите.

Сега се бави со хипотерапија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 22:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега