Сите го знаете неговиот татко, но кога ќе ја видите мајката на Никола Роквиќ пријатно ќе се изненадите (фото)

Популарниот српски пејач Никола Роквиќ кој учествуваше и во популарното реално шоу „Преживеан“е добро познат во регионот.

Неговиот татко, кој исто така пејач, е добро познат во јавноста, но за неговата мајка малку се знае.

Имено Славица која неодамна се оствари во улога на писател ретко се појавува во јавноста.

Нејзината харизма и убавина остава без зборови, а како поминуваат годините таа станува само поубава.

Таа наскоро по трет пат ќе стане и баба зошто баш Никола Роквиќ и неговата сопруга Бојана, очекуваат бебе.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.03.2019 - 15:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега