Сите го бараат овој мајстор: Ќе ви се допадна неговиот начин на работа, ќе сакате и вие да пробате (видео)

Со само нанесување на малтер на ѕидовите  и со користење на калап овој мајстор постигна нешто неверојатно.

Најдобро од се е дека оваа техника може да се користи за надворешните ѕидови, но и за внатрешните посебно ако сакате да направите мало место кое потсеќа на некои добри стари времиња.

Погледнете го видеото па се ќе ви биде јасно:

 

 

 

 

 

 

 

 

21.05.2018 - 16:04

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега