Синот на српската пејачка излезе од затвор

Синот на српската пејачка Снежана Ѓуришиќ, Марко Гвозденовиќ, излезе од затвор откако помина 3 месеци зад решетки, поради сомнеж дека ја ограбил фамилијарната куќа во Јајинци, како и поради закани упатени на неговата мајка.

Снежана откри дека Марко откако излегол од затвор живее потполно нормален живот, има своја работа, свој стан и дека сè е во ред.

Пејачката кажа дека не може да е во лоши односи со син ѝ, но имале краткотрајни фази кога биле лути еден на друг.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.01.2020 - 09:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега