Синот ја фотографирал полугола- актерката одговори на прозивките (ФОТО)

Актерката Елизабет Харли направи хаос на социјалните мрежи, но и во Утринската програма, кога објави топлес слика!

Еден во море од слични објави, секој би рекол, но не и оние како водителот на британската утринка програма, Пирс Морган, кој во програма во живо „удри“ по  актерката затоа што голата фотографија наводно ја снимил нејзиниот син

„Морничаво е, тој е твој син, има 19 години ...“ рекол Пирс во утринската програма, по што Елизабет Харли реагираше на Твитер и му ја „затвори устата“.

„Ако ќе ти биде полесно, мојата осумдесетгодишна мајка ме сликаше.

И тогаш повторно ја објави истата топлес фотографија ...

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 21:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега