Син го пронашол татка си мртов во бунар во скопско Арачиново

Мртов маж, без траги на насилство, вечра бил пронајден во бунар, во Арачиново.

Вчера вечер околу 21 чаост и 30 минути о СВР Скопје, Г.Р.(38) од село Арачиново пријавил дека го пронашол телото на неговиот татко Н.Р.(68) во бунар во близина на својата куќа во Арачиново. 

Лекар констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.07.2019 - 14:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега