Силното невреме почна да беснее низ Македонија - на овие места најкритично

На места веќе беснее невреме низ Македонија, а доаѓа и кон Скопје според прогнозите на УХМР.

 

 

 

17.06.2018 - 15:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега