Силно невреме во повеќе градови низ Македонија - ова е состојбата

Невреме беснее во повеќе градови низ Македонија. Ова се температурите и состојбата во моментов.

 

 

 

 

13.06.2018 - 20:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега