Силјановска со честитка за ракометарите: Браво лавови, браво Македонија

Кандидатот за претседател на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата, Гордана Силјановска Давкова, им ја честиташе победата на ракометарите.

- Голема победа за нашите ракометари. 

Браво Македонија, браво лавови! 
Горда сум на вас како што е горда цела Македонија!
Вашата сплотеност е моја мотивација

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.04.2019 - 08:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега