Силен земјотрес почувствуван во Македонија

Пред само неколку минути силен земјотрес почувствуван во Македонија.

Засега нема информација каде е епицентарот и со која јачина, но наскоро детали.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.12.2020 - 14:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега