Силен земјотрес од 6,5 степени и во Костарика

 
 

 

 

13.11.2017 - 20:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа