Што се случува кога Дилета оди во супермаркет: Убавата водителка имаше 10 мажи околу неа (ВИДЕО)

Згодната италијанска новинарка Дилета Леота е на заслужен одмор откако сезоната во Серија А конечно заврши.

Дилета реши да патува на италијанскиот брег со пријателите и да се релаксира по предолгата сезона и пандемија на коронарна вирус.

Атрактивната новинарка објави видео на Инстаграм во кое многумина насмеа, но исто така покажа дека навистина има многу џентлмени во Италија.

Имено, таа отиде во супермаркетот зада набави намирници, а кога излезе, и пријдоа десетина мажи за да и помогнат да го стави сето тоа во автомобилот.

Дилетантетот мораше да го снима сето тоа и да покаже колку ја „гледаа“, па им се заблагодари за тоа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.08.2020 - 09:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега