Што не чека по циклонот Андреа - Временска до крајот на месецот

Ова е временската прогноза за до крајот на месецот.

По дождот кој беше присутен со денови, еве какво време не чека според Accuweather.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.05.2019 - 17:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега