Што навистина се случувало на роденденот на Душко - Карлеуша веднаш сфатила што ја чека

По секс скандалот на Карлеуша таа отпатува кај сопругот и го прославија роденденот. Иако тие се смеат и се фотографираат, извор вели дека односите не им се сјајни.

- Душко сеуште се грижи за скандалот, Карлеуша по неколку часа со него сфати дека веќе нема да биде како претходно, вели изворот за српските медиуми.

Изворот вели дека Јелена и Душко пред се се многу загрижени за ќерките.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 20:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега