Шокантно: Возач на автобус снимен како мастурбира додека вози

Во Њујорк е снимено шокантно видео од возач на автобус кој мастурбира додека управува со автобусот. Видеото е снимено на 24 јуни кога библиотекар кој се качил во автобусот случајно забележал што прави шоферот. 

Тој првин забележал дека возачот го држи воланот само со една рака, а потоа сфатил каде му е другата. - Бев шокиран и не ми се веруваше, изјави библиотекарот.

Засега возачот е суспендиран од работа.

најчитано сега