Шокантен настап во Гранд: Го тресеше задникот пред Поповиќ, па ја покажа се

Инди гостуваше во Ѕвездите на Гранд  специјал каде што ја промовираше својата нова песна "Čka kosmička"

Покрај тоа што  и спот и песните и се провокативни,таа одлучи таков да биде и нејзиниот настап.

Пејачката облече прекраток фустан под кои се гледаше нејзината танга, а кога започна да игра лред директорот на Гранд, еве каква беше неговата реакција.

 

 

 

19.06.2017 - 15:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа