Шлепер падна во провалија кај Кавадарци

 

Утрово кај 09 часот камион со приколица изгубил контрола над патот и пропаднал во провалија кај кавадаречко Дреново, јавуваат очевидци за News24.mk

Полицијата е на терен заедно со амбулантските возила, сеуште официјално не се знаат причините за несреќата.

 

 

 

 

12.01.2018 - 11:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа