Шилегов: Започнуваме со поствување на новата комунална опрема, за почисто Скопје

Градоначалникот на Град Скопје вчера вечерта на социјалните мрежи објави дека во Скопје започнало поставувањето на новата комунална опрема.

-Започнуваме со поставување на новата комунална опрема. За поубаво и почисто Скопје. Да го чуваме Скопје. Сите заедно, напиша Шилегов на Фејсбук.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

04.10.2019 - 09:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега