Шилегов со реакција на фотографија на портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ: Полека малку, се утепавте од лажење

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски, на својот Фејсбук профил објави фотографија со која упатува критика до Град Скопје поради лошо направена патека, на која градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов возврати дека фотографијата е од пред тој да стане градоначалник. Целата преписка во продолжение:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.01.2020 - 18:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега