Шилегов на Фејсбук ѝ честиташе матура на својата ќерка (ФОТО)

Ќерката на градоначалникот на Град Скопје, Петре Шилегов слави матура, а тој со нејзина слика ѝ честиташе преку Фејсбук.

-Горд на својата ќерка . Среќна матура !, напиша Шилегов.

16.06.2021 - 23:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега