Шилегов: Брза интервенција на службите по силниот ветер во Скопје

Брза интервенција на градските служби по интензивниот ветер по силниот и интензивен ветер. Ова вечерва го напиша градоначалникот Петре Шилегов.

- Молиме, сите евентуални паднати дрва или било какви други штети настанати од невремето, да ги пријавите на бројот 195, напиша на Фејсбук Шилегов.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 22:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега