Шестемесечно бебенце почина по страшна сообраќајка - Тага во регионот

Шестмесечно бебенце починало денеска на Универзитетската Клиника за Детски болести во Србија, по сообраќајна несреќа.

Несреќата се случила пред две недели, бебето било во кома, а денеска за жал и покрај напорите на лекарите починало.

Детето било во автомобил кој на 24. февруари излета и удри во столб.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.03.2019 - 13:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега