Шерон Стоун по 27 години ја повтори понзнатата сцена од филмот по кој стана позната: Се чини како времето да застанало за неа

Славната актерка Шерон Стоун доби награда за жена на годината на манифестација во Берлин, па откако и беше вратчена наградата таа ја повтори сцената од филмот „Ниски страсти“ пред 27 години која ја направи славна.

 - Пред неколку години, седев на сцена. Директорот тогаш ми рече да ги соблечам гаќичките, бидејќи ќе се гледаат не требаше да ги носам на таа сцена. Реков, "Се разбира!" Никогаш не знаев дека тоа ќе биде момент што ќе ми го смени животот “, рече на Шарон пред публиката, која ја повика и публиката да го стори истото.

А еве како изледаше тоа пред цели 27 години, се чини како времето да застанало за популарната актерка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.11.2019 - 12:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега