Шерифовиќ го напушта жирито во „Ѕвездите на Гранд“- уморна е од кавгите со колегите

Се чини дека наредната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ нема да биде во ист состав.

Имено, Марија Шерифовиќоткрила дека е многу уморна од натпреварувањето, па најверојатно ќе го напушти шоуто.

-Јас толку многу стрес доживеав па така најискрено размислувам ова да биде моја последна година, бидејќи се ми стана напорно и тешко.Оваа година заедно со натпреварувачите почнавме све да доживуваме по емотивно.Се караме едни со други повеќе од што е потребно.Сепак тие се мои колеги и сакам од време на време да може да се сретнам со нив и да испијам едно кафе, рекла Шерифовиќ и додала:

-Седнав со Саша и му ја соопштив мојата одлука, секако не беше среќен поради ова, па ќе видиме што ќе биде.Уморна сум од тоа да изгледам како непристојна будала во шоуто, рекла Марија.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 19:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега