Шарлиз Терон повеќе не сака да живее со мажи: Престара сум за тие глупости

Актерката Шарлиз Терон откри дека можеби никогаш нема да се всели со маж.

44-годишната актерка која неодамна ја прекина долгогодишната врска со дечкото Стјуард Товсенд ова го откри во разговор за британски Мирор.

-Не знам дали некогаш ќе можам да живеам со некој. Да бидам потполно искрена, можеби че мораат да купат куќа покрај мојата, рече таа.

-Не знам дали некогаш ќе можам да се носам со тоа. Престара сум за тие глупости, истакна оскаровката додавајќи дека маж во животот воопшто не и недостасува.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.08.2020 - 14:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега