Северина се разведува? - сопругата на најпопуларниот српски пејач се вмешала во бракот

Веќе извесно време српските медиуми пишуваат дека бракот на Северина и Игор Којиќ е на стаклени нозе, во сега одекна веста дека парот наводно ќе се разведе по три години брак и тоа поради сопругата на Жељко Јоксимовиќ, убавата водителка Јована.

Од друга страна пак, додека јавноста очекува потврда за овие тврдења на таблоидите, Северина на својот Инстаграм профил објавува фотографии од својата африканска венчавка изгледајќи никогаш посреќна. Тоа и е трета венчавка со Игор.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.12.2018 - 09:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега