Северина се пофали со фотографии од Малдивите, но сите коментираа за нејзиниот изглед- фановите загрижени(фото)

Додека целиот регион води полемики околку бракот на Северина и Игор, тие двајцата уживаат на Малдивите.

Од ова магичнотаа секојдневно објавува фотографии, а нејзините фанови забележаа дека таа изгледа премногу слааба.

Таа на последната објава на Инстаграм позира во костим за капење и долга сукња со светен дезен, а до израз доагаат нејзините нозе и раце. и додека некои ја фалеа други велат дека доколку би имала барем уште 5 килограми на себе, Северина би изглдала многу подобро.

Што мислите вие за тоа?

 

 
 
 
View this post on Instagram

Beauty and the beach #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on Jan 10, 2019 at 10:05am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 13:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега