Семејството го пронајде дедо Васил

Семејството Ангеловски од скопско Маџари пред неколку часа објави дека трага по дедо Васил.

Синот Бошко преку својот Фејсбук профил побара помош од сите кои можат да му дадат било каква информација за неговиот татко. На истото место, синот ја соопшти убавата вест, дека дедо Васил е пронајден.

 

Tatko mi Angelovski Vasil ne e vraten od 13:00 casot go barame nasekade,covekot skleroticen i so demencija,izlezen e so...

Posted by Boshko Angelovski on Tuesday, 20 October 2020

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.10.2020 - 22:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега