Семејна трагедија ја остави во шок пејачката: Гоца Тржан неутешна за убиството

Шеесет и шест годишниот Митар Вуковиќ од Нови Сад го убил 28-годишниот Марио Тртиќ од Ѓурѓева, венчан кум на пејачката Гоца Тржан и нејзиниот сопруг Рашо.

-На терасата од куќата, полицијата пронајде две безживотни тела. Се претпоставува дека Митар прво го убил Марио, па потоа извршил самоубиство. На терасата имаше многу чаури, на сите страни – вели извор од Министерството за внатрешни работи во Србија.

 

 

 

10.08.2018 - 14:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега