Семејна драма во Велес: Брат си ја истепал својата 19-годишна сестра

             

На 12.01.2022 год. полициски службеници од СВР Велес го лишиле од слобода Б.С.(24) од Велес, затоа што на 11.01.2022 год. физички ја нападнал неговата 19-годишна сестра, информираше портпаролот на СВР Велес, Верољуб Додевски..

По документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

14.01.2022 - 11:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега