Семејна драма на Бихаќка

Околу 20.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека пред угостителски објект на улицата „Бихаќка“, поради нарушени семејни односи, дошло до нарушување на јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.М.(48) и неговиот внук С.В.(20), и двајцата од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2020 - 15:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега