Секси Нора ги излуде мажите: Со задникот во преден план ги запали социјалните мрежи (ВИДЕО)

Поранешна учесничка на „Задруга“ Елеонора Нора Милковиќ ги запали социјалните мрежи откако објави жешко видео во кое во преден план е нејзиниот задник.

Таа позирала во провокативно издание, а нејзината снимка која ја објави на Инстаграм за смо неколку часа ја погледнале 23.000 корисници, а еве и зошто.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Драги мои, бидејќи ми пишувате ненормално голем број на пораки поврзани со мојот начин на исхрана и вежбање и знам дека сите сакате да го најдете правиот пат до совршено тело, решив од денес да ви се посветам во тој поглед и да ве мотивирам да ги исполните посакуваните цели! Јас моментално не сум во мојата посакувана форма бидејќи немам тренирано три месеци , си земав малку одмор, но од оваа недела повторно се враќам во теретана на старите активности за подобри резултати! Мора да знаете дека патот до совршено тело на почеток не е лесен но кога ќе ги добиете првите резултати никогаш повеќе нема да сакате да се вратите на старо , ќе се стремите кон уште подобри резултати, нормално со моја помош

A post shared by Eleonora Miljković (@miljkovic.official) on Aug 18, 2019 at 12:02pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 22:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега