Секси до болка: Ријалити ѕвездата во провокативно издание за магазинот „Плејбој“

Американската ријалити ѕвезда, старлета и деловна жена Кајли Џенер ги воодушевила своите следбеници на Инстаграм со најновите фотографии кои ќе се најдат во новиот број на американскиот магазин „Плејбој“.

Оваа млада убавица ја прифатила понудата од „Плејбој“ да се соблече за нивниот магазин и да го покаже своето тело кое на многу од мажите, но и од жените им се допаѓа.

Се очекува новиот број на магазинот за мажи да ги урне сите рекорди затоа што убавата Кајли Џенер ќе се појави во повеќе од провокативно издание – гола.

 

Кајли на својот профил на Инстаграм објавила три нови фотографии од снимањето кои за кратко време добиле над милион „лајкови“.

На фотографиите Кајли позира гола и мокра, покриена со тенка проѕирна ткаенина.

Пред неколку денови таа ја објави и првата фотографија на која позира гола со својот партнер Тревис Скот.

Фотографијата добила речиси 14 милиони „лајкови“. „Ова ќе го урне интернетот“ и „Од ова може да се умре“, се само некои од многубројните коментари на најновите фотографии на Кајли Џенер.

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Sep 13, 2019 at 11:02am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2019 - 11:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега