Секси апсолвентка со длабоко деколте – Македонската пејачка изгледаше совршено

 

Прекрасната македонска поп пејчка Симона Попоска, вчера вечер беше неодолива секси апослвентка.

Откако ја грабна дипломата и го заслужи називот Д-р. Симона Попоска, време дојде и да прослави за тоа.

 

 

 

 

 

19.05.2017 - 21:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа