Седница на Владата

Владата вечер со почеток во 20:00 часот ќе одржи седница преку видео-конференциска врска.

За заклучоците од седницата, Владата ќе информира со соопштение по нејзиното завршување.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.07.2020 - 18:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега