Се запали мотоцикл во Скопје

На 30.11.2022 во 19.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Струмичка“ настанал пожар на мотоцикл без регистарски ознаки, со непознат сопственик. Екипа на Бригадата за противпожарна заштита Скопје го изгаснала пожарот, а повредени лица нема. Увид бил извршен.

01.12.2022 - 16:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега