Се запали „Мерцедес“ на жител од Иран во скопско

Во СВР Скопје било пријавено дека во с.Кучково, скопско, се запалило патничко моторно возило „Мерцедес“ со српски регистерски ознаки, сопственост на А.С.М.Р. од Иран.

Екипа на Бригадата за противпожарна заштита Скопје го изгаснала пожарот, а повредени лица нема.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

17.05.2022 - 16:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега