Се запали „голф“ во Скопје

Министерството за внатрешни работи инфоирмираше дека рано утрово во околу 03:20 часот во СВР Скопје било пријавено дека во село Грчец, скопско, настанал пожар во патничко возило „фолксваген голф“, со скопски регистарски ознаки, сопственост 49-годишниот А.И. од село Грчец. Пожарот бил изгаснат, а извршен е увидот од увидна екипа на СВР Скопје.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.01.2021 - 16:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега