Се запали „бмв“ во сопственост на 25-годишен скопјанец

На 13.09.2023 околу 00.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Рокомија“ во Скопје било опожарено патничко возило „бмв“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на Ф.Е.(25) од Скопје.

Повредени лица нема. Увид бил извршен.

13.09.2023 - 18:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега