Се запали автомобил на автопатот Скопје-Велес

Автомобил се запалил на автопатот Скопје-Велес, објави ТВ21.

Како што информираат од телевизијата, околу возилото и во него немало патници. Се очекува полициски и противпожарни служби да пристигнат на местото на настанот.

Причината за пожарот засега е непозната.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.02.2021 - 15:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега