Се вклучил црвениот аларм: Ќерката на Трамп брзо замина од Србија

Ќерката на претеседателот на САД, Доналд Трамп, Тифани Трамп, рано изутринава ја напушти Србија.

Тифани на белградскиот аеродром пристигна со пратња и многу обезбедување и за едно со својоето момче Мајк го напуштија Белград.

Иако Тифани требаше да остане 11 дена, поради непознати причини нејзиното обезбедување донесе друга одлука и таа експресно ја напушти Србија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.03.2019 - 20:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега