Се трудеше да не го фатат новинарите: Џони Деп не одолеа на оваа Србинка (ФОТО)

Актерот Џони Деп кој снима филм во Белград, иако се обиде да е подалеку од камерите и папараците, сепак го фатија со убавата Србинка Ивана Николиќ, челнката на женската група Ураган која настапува на Карибите најчесто.

Таа сама сподели фотографија на Инстаграм.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 16:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега