Се случи тешка сообраќајка: Во прекин патниот правец Струмица - Радовиш

Поради сообраќајна незгода, во прекин е сообраќајот на патниот правец Струмица - Радовиш, кај с. Владиевци, штотуку информираа од АМСМ во вонредно соопштение до медиумите.

Полициските екипи и итната помош се на терен. Наскоро се очекуваат подетални информации од институциите.

27.03.2023 - 15:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега