Се скарале па го прободел со нож - крвав инцидент во Тетово

Вчера од страна на Клиничкиот ценатр во Тетово било пријавено дека бил донесен тетовчанец со убодна рана во пределот на ногата.

Се работи за 31-годишниот Б.И. од Голема Речица кој бил прободен со нож откако се скарал со 21-годишниот А.М. исто така од Тетово.

Полицијата работи на расветлување на случајот.

ФОТО: Точка

најчитано сега