Се скарале, па го нападнала сопругот со остар предмет- тетовка уапсена

 

Тетовка уапсена откако по расправија го нападнала сопругот со остар предмет.

„На 21.11.2020 во 10.00 часот во с.Копанчин Дол, тетовско, од полициски службеници од СВР Тетово била лишена од слобода А.Ј.(43), поради постоење основи на сомнение дека по вербална расправија, со остар предмет го нападнала нејзиниот сопруг“ соопштуваат од полиција.

По целосно расчистување и документирање на случајот, против неа ќе следи соодветен поднесок.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.11.2020 - 16:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега