Се шпекулира дека Цеца е во врска со контроверзниот бизнисмен - таа одговори

 
Цеца била забележана на една приватна забава во друштво на бизнисменот Душко Шариќ, а веднаш потоа во медиумите излегоа шпекулации дека се пар.
 
- Се што излегува во јавноста, а нема никаква врска со мене им го препуштам на луѓето кои се задолжени за да ја истераат правдата на виделина, вели Цеца.
 
 
 
 

 

 

10.12.2017 - 13:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа