Се самоубил зошто девојка му сакала да влезе во уште една продавница

Едно момче од Кина решило да си го одземе животот бидејќи неговата девојка со која бил на шопинг решила да влезе во само уште една продавница.

38-годишниот Тао Хсиао и неговата девојка купувале и шетале низ трговскиот центар околу 5 часа, а откако тој посакал да си одат, девојката рекла дека треба да влезе само во уште една продавница за чевли, па започнале жестоко да се распораваат по што момчето ги фрлило кесите од рацете и се фрлило од седми спрат на трговскиот.

Иако брзата помош веднаш пристигнала, момчето за жал не давало знаци на живот.

10.12.2013 - 10:35
Фото: 
лејдимк

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега