Се разведува Карди Би, не сака да прости второ неверство

Пејачката Карди Би одлучила да се разведе од сопругот Офсет, а причината е неговото наводно неверство, пренесуваат светските медиуми.

Карди во вторник покренала судска постапка за да се разведе од мажот, а првото рочиште им е закажано за 4 ноември.

-Нормално дека не е во ред мажот да ја изневерува женат, но сакам да дадам втора шанса. Ќе се обидам да ги средам односите, ако е тоа возможно, изјави таа пред две години, која јавноста дозна за првото неверство, додека сега, изгледа, сепак дошол крајот на нивната романса.

Првото рочиште е закажани за 4 ноември.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2020 - 18:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега