Се преврте камион на автопатот Гостивар-Тетово

Утрово, се преврте камион на автопатот Гостивар-Тетово, пренесува порталот 24info.mk“.

Во моментов немa информации дали има повредени во несреќата. На терен се излезени екипи од СВР Тетово.

По официјалното обраќање на надлежните од Министерството за внатрешни работи, дополнително ќе информираме за деталите од несреќата.

24.09.2022 - 12:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа