Се породи Нора Шаќири и објави на Фејсбук: „Добредојде сине мој“

Поранешната ТВ водителка Нора Шаќири стана мајка.

Таа и нејзиниот сопруг Марко денеска станаа за првпат родители. Нора и преку социјалните мрежи му посака добредојде на синот Ијан.

Среќниот татко, пак, објави дека е горд.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.04.2020 - 12:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега